نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: با بهره‌برداری از پست برق ۶۳٫۲۰ کیلوولت می‌توانیم صنایع بزرگی را در شهرستان گلپایگان متناسب با وضعیت اقلیمی، جغرافیایی، زیست محیطی و پتانسیل‌های موجود شهرستان ایجاد کنیم.

بهره‌برداری از پست برق ۶۳٫۲۰ زمینه‌ساز ایجاد صنایع بزرگ در گلپایگان

به گزارش خبرگزاری فارس از گلپایگان، علی بختیار ظهر امروز در حاشیه اجرای عملیات کابل خودنگهدار و کلنگ‌زنی پست ۶۳٫۲۰ کیلوولت منطقه صنعتی گلپایگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز شاهد پروژه کلنگ‌زنی پست ۶۳٫۲۰ کیلوولت برق در منطقه شهرک صنعتی گلپایگان بودیم که طی ۲ سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: با بهره‌برداری از  پست برق ۶۳٫۲۰ کیلوولت می‌توانیم صنایع بزرگی را در شهرستان گلپایگان متناسب با وضعیت اقلیمی، جغرافیایی، زیست محیطی و پتانسیل‌های موجود شهرستان  ایجاد کنیم.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: برای تولیدات صنعتی نیاز به پست ۶۳٫۲۰ کیلوولت داشتیم تا بتوانیم برای سرمایه‌گذاران برق مطمئن و پایدار تعبیه کنیم.

وی ادامه داد: دومین پروژه‌ای که حدود ۳ ماه برای جذب اعتبار ۱۰ میلیاردی برای آن در وزارت نیرو پیگیر بودیم پروژه کابل فشار قوی بود که امروز عملیات آن  اجرا شد.

بختیار با بیان اینکه برای پروژه پست ۶۳٫۲۰ کیلوولت حدود ۲۰ میلیارد تومان اعتبار جذب شده است، گفت: بخش اعظم اعتبارات پست ۶۳٫۲۰ کیلو ولت از محل اعتبارات بانک توسعه اسلامی تأمین شده است، این تجهیزات برای مکان دیگری در نظر گرفته شده بود و کاملاً قابل دسترسی بود.

وی اضافه کرد: این پروژه نیازمند تجهیزات و امکانات زیادی نیست و پیمانکار می‌تواند پروژه را آغاز کند تا ظرف دو سال به بهره‌برداری برسد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: برای پروژه کابل خودنگهدار در شهر گلپایگان ۱۰ میلیارد تومان اعتبار جذب شده است.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان خوانسار نخستین منطقه‌ای بوده که از کابل خودنگهدار برخوردار است و این پروژه نیز در شهر گلپایگان تا یک سال به اتمام می‌رسد.

بختیار در پایان بیان کرد: با اجرای پروژه کابل خودنگهدار خیابان‌های گلپایگان نیز همانند فضای خیابان‌های خوانسار که شاخه‌های بلند و تو درهم کشیده درختان سایبانی برای خیابان‌های این شهر هستند زیبا و سرسبز خواهد شددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.