طرح آبرسانی به مجتمع روستائی خوانسار مشکل منابع مالی ندارد

به گزارش خبرگزاری فارس از خوانسار، محسن بختیار ظهر امروز در آیین اجرای طرح آبرسانی به مجتمع روستائی گلسار شهرستان خوانسار با تبریک دهه ولایت، اظهار داشت: این پروژه جهت تکمیل آبرسانی به مجتمع روستائی گلسار است که مجموع روستاهای شهرستان خوانسار که تأمین آب آن‌ها از طریق سد کوچری است، شامل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اهمیت این طرح پایدار ماندن اجرای طرح آبرسانی است، افزود: تمام روستاها از نعمت آب سالم برخوردار هستند، اما سد کوچری زمینه تأمین آب پایدار و بهداشتی در این منطقه را فراهم می‌کند.

معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت نیرو بیان داشت: این پروژه شامل ۶ روستا بوده که ۵ هزار نفر جمعیت را شامل می شود، دو فاز آن به طول ۲۷ کیلومتر انجام شده است و در حال حاضر هم ۱۰ کیلومتر باقیمانده از اجرای این طرح از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه منابع مالی این پروژه تأمین شده است، تأکید کرد: طبق قول و مساعدت آبفای استان اصفهان این پروژه ظرف مدت ۴ ماه به اتمام خواهد رسید؛ مطالعات مربوط به تأمین آب باقیمانده روستاها از طریق مجتمع روستائی گلسار نیز انجام شده است و آبفای استان عقد قرارداد و آغاز عملیات برای سایر روستاها را نیز باید انجام دهد.

بختیار با بیان اینکه تمام تلاش و سعی برای اتمام پروژه آبرسانی به مجتمع گلسار در دستور کار قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: مردم شهرستان خوانسار شایسته هر کمک و مساعدتی در انجام امور هستند.

وی در پایان با قدردانی از عوامل اجرایی و پیمانکار پروژه، تأکید کرد: با تلاش جهادی سعی در انجام خدمات‌رسانی بهتر به روستائیان کشور هستیم، مردم ولی نعمتان ما مسؤولان هستند و ما برای مطالبات آنان و بر طرف شدن مشکلات پیگیری مضاعف باید انجام دهیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.